Registrujte se a získejte 10% slevu na svou první objednávku.
Kód: 52828

Charging Anti Vibration Module SPC+ Chrome

3 179 Kč 2 627 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Chromová verze našeho inovativního tlumiče vibrací a odolného indukčního nabíječe pro pouzdro SPC+ Phone Case. Až 60% snížení vibrací.

Kategorie: Antivibrační moduly
Kompatibilita systému: SPC+
60 dní na vrácení zdarma
60 dní na vrácení zdarma
přes zásilkovnu
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

SP Connect nabíjecí antivibrační modul je inovativním řešením pro stále citlivější nové generace telefonů. Tyto telefony obsahují citlivé komponenty, které by mohly být ovlivněny trvalými vibracemi z motoru.

Díky nabíjecímu antivibračnímu modulu můžete snížit až o 60% těchto vibrací díky speciálně vyvinuté elastomerové vložce. Zároveň můžete nabíjet svůj telefon indukčně při jízdě. Pro dodatečnou ochranu a plně nabitou baterii. 100% odolné vůči počasí.

Jednoduše nahraďte kompatibilní montážní hlavu nabíjecím antivibračním modulem a připevněte svůj telefon přímo na modul tlumící vibrace s otočením o 90° ve směru hodinových ručiček. Nabíjecí anti-vibrační modul lze nastavit ve 360°, takže si můžete upravit orientaci podle svých představ.

Obsah balení:
1 × Nabíjecí anti-vibrační modul Chrome SPC+
1 × Šroub (M5x16mm)
1 × Šroub (M5x21mm)
1 × Kabel USB-A/USB-C (QC 3.0)

 

*Upozornění: Nabíjecí antivibrační modul SPC+ je nabíječ a neobsahuje baterii (žádný vestavěný akumulátor). Modul funguje pouze ve spojení s pouzdrem SPC+ Phone Case. Funkčnost není zaručena s Universal Interface, Universal Phone CLamp nebo Univerzálním pouzdrem pro mobilní telefon.

Použijte náš kabel SP Connect 12V Hardwire nebo kabel 12V DC SPC+ kompatibilní se standardem QC 3.0 pro přímé připojení k baterii motocyklu.

⇒ChargingAntiVibrationModule_Manual

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: