Registrujte se a získejte 10% slevu na svou první objednávku.
Kód: 52808

Charging Anti Vibration Module SPC+

2 649 Kč 2 189 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Inovativní antivibrační podložka spojená s indukční nabíječkou do každého počasí. Kompatibilní s SPC+ Phone Case. Speciálně vyvinutá elastomerní vložka tlumí vibrace a otřesy ve všech směrech až o 60%.

Kategorie: Motorka
60 dní na vrácení zdarma
60 dní na vrácení zdarma
přes zásilkovnu
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Na motorce jen dobré vibrace! SP Connect Charging Anti Vibration Module je inovativní odpovědí na stále citlivější nové generace chytrých telefonů. Ty se skládají z citlivých součástí, které by mohly být ovlivněny přetrvávajícími vibracemi z motoru.

S modulem Charging Anti Vibration Module snížíte až o 60 % těchto vibrací díky speciálně vyvinuté elastomerové vložce. Zároveň si můžete za jízdy nabíjet telefon indukčně. Pro dodatečnou ochranu a plně nabitou baterii. 100% odolný vůči povětrnostním vlivům.

Jednoduše vyměňte kompatibilní montážní hlavu za nabíjecí antivibrační modul a připevněte svůj smartphone přímo na modul tlumení vibrací otočením o 90° ve směru hodinových ručiček. Nabíjecí antivibrační modul je nastavitelný o 360°, takže si můžete upravit orientaci podle svých představ.

Obsah balení:
1 × Nabíjecí antivibrační modul SPC+
1× šroub (M5x16mm)
1× šroub (M5x21mm)
1 × kabel USB-A/USB-C (QC 3.0) délka 50cm

Upozornění: Nabíjecí antivibrační modul SPC+ je nabíječka, nikoli powerbanka (není integrovaná baterie). Modul funguje pouze ve spojení s pouzdrem SPC+ Phone Case. S pouzdrem Universal Interface nebo Universal Phone Case není zaručena funkce.

Použijte náš QC 3.0 Standard-kompatibilní SP Connect 12V Hardwire Cable nebo Cable 12V DC SPC+ pro přímé připojení k motocyklové baterii.

Bezklíčové zapalování může být ovlivněno překrývajícími se frekvenčními kanály. Abyste předešli problémům při startování, spusťte zapalování ještě před připojením smartphonu k nabíjecímu modulu.

⇒ChargingAntiVibrationModule_Manual

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 22.7.2023
Vše ok funguje super
Nevyplňujte toto pole:
FM Avatar autora Pouzdro SP Connect 21.3.2024 13:08
Dobrý den, je tento modul kompatibilní s tímto pouzdrem? Mám ho už nějakou dobu a řeším nabíjení. https://www.bikero.cz/sp-connect-bike-bundle-ii-iphone-13-pro-max-p536141/ Díky moc!
Odpovědět
S Avatar autora Pouzdro SP Connect 21.3.2024 13:21
Dobrý den, bohužel tento modul je kompatibilní pouze s novým typem pouzdra SPC+, které je tenčí a Magsafe kompatibilní. Přes původní pouzdro, které jste zakoupil v setu bohužel Magsafe nefungovalo, proto vůbec vznikly ty nové kryty SPC+, aby bylo možné přes ně bezproblémově bezdrátově nabíjet ....
H Avatar autora napájení 29.6.2023 07:45
Dobrý den, rád bych se zeptal na bližší informace ohledně Charging Anti Vibration Module SPC+ a to především na připojení k baterii nebo do zásuvky. Dle uvedených obrázků, není poznat jak se tato nabíječka připojuje nebo zda je zapotřebí ještě nějaké příslušenství (kabel apod.) Děkuji vám
Odpovědět
ZZ Avatar autora napájení 29.6.2023 10:17
Dobrý den, U modulu je standardně v balení kabel USB-A pro připojení do vyvedené zásuvky. Pokud vyvedenou nemáte, je potřeba ještě kabel https://www.sp-connect.cz/12v-hard-wire-cable/ případně https://www.sp-connect.cz/12v-dc-cable-spc/ tento ale není Quick Charge 3.0.