Registrujte se a získejte 10% slevu na  svou 1. objednávku.

60 dní na vrácení zdarma. 

Moto Bundle
 

Vrácení peněz

 

Bezpečný nákup

Moto Bundle

2 750 Kč
2 750 Kč
S DPH

Připevněte během sekundy smartphone na váš motocykl díky SP MOTO BUNDLE a užívejte si snadný přístup k navigaci a aplikacím. V této sadě, určené především pro motocyklisty naleznete praktický aluminiový držák, který snadno připevníte na řídítka vaší motorky nebo kola, poté pouze přiložíte telefon v SP pouzdře na držák a otáčením o 90° ho bezpečně uzamknete na principu bajonetového zámku. Určitě oceníte také praktický SP WEATHER COVER (pláštěnka), který ochrání váš telefon před deštěm, nečistotami a zvýší také odolnost proti nárazům. 

Pozn. Doporučujeme zvážit i koupi antivibračního modulu, který pojme mnohem více vibrací od motoru než samotný držák. Zvýhodněný set Moto Bundle + modul najdete zde.

Model telefonu
Kompatibilita
Počet
Produkt není momentálně skladem


Obsah balení SP MOTO BUNDLE:

SP PHONE CASE-Tenký obal, který svou trojvrstvou konstrukcí chrání telefon, aniž by bránil používání tlačítek a portů. Na zadní straně obalu je MicroRail držák, který zajišťuje konektivitu s ostatním příslušenstvím a také s SP GADGETS, GoPro uchycením. Ochranná skla v kombinaci s SP Phone Case- lze použít, doporučujeme 2,5D skla, která nejdou až do krajů nebo přímo ta naše- SP Glass Screen Protector

 

SP WEATHER COVER-Kryt, který chrání Váš telefon před deštěm, prachem a bahnem, zatímco dotyková obrazovka zůstává plně funkční*. Spolu SP PHONE CASE poskytne také dostatečnou ochranu před nárazem.

 

* V kombinaci s Weather Cover mohou jiné chrániče obrazovky nebo rukavice omezit funkčnost dotykové obrazovky

. Kryt Weather Cover může dále ovlivňovat použití domovských tlačítek u iPhone 8, 8 Plus, 7 a 7 Plus. To lze vyřešit povolením softwarového domovského tlačítka (Assistive Touch).

 

SP MOTO MOUNT PRO-Tento montážní prvek vyrobený z kvalitního aluminia pro letecký průmysl lze snadno připevnit na standardní řídítka motocyklu (Vyložení pro průměry Ø 2,22 / 2,54 / 2,86 / 3,17 cm nebo 0,875 / 1,0 / 1,125 / 1,25 palce; šíře objímky 11,8 mm) a díky 10 cm rotačnímu ramínku nastavíte ideální polohu zařízení. Držák tlumí otřesy až o 40 %, ale pokud chcete opravdu ochránit telefon s optickou stabilizací obrazu, tak určitě zakupte i antivibrační modul. 

SP Connect
53954

Specifické reference

ean13
4028017539548

Ke stažení

Manuál

Moto Bundle

Ke stažení (158.35k)

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře Všechna hodnocení

Hodnocení
star star star star star
2023-03-05
star Ověřený kupující

Bezva

Maximální spokojenost. Perfektně sedí

Hodnocení
star star star star star
2022-04-22
star Ověřený kupující

MOTO držák

Kvalitní a dobré zpracování

Hodnocení
star star star star star
2022-04-05
star Ověřený kupující

Držák

Perfect

Hodnocení
star star star star star
2021-08-23
star Ověřený kupující

Top

Top produkt

Hodnocení
star star star star star
2021-08-02
star Ověřený kupující

Moto Bundle

Spokojenost