Registrujte se a získejte 10% slevu na  svou 1. objednávku.

60 dní na vrácení zdarma.

Moto Bundle Universal Phone Clamp
 

Vrácení peněz

 

Bezpečný nákup

Moto Bundle Universal Phone Clamp

2 390 Kč
2 390 Kč
S DPH

Připevněte během sekundy smartphone na váš motocykl díky SP MOTO BUNDLE Universal Phone Clamp a užívejte si snadný přístup k aplikacím, playlistům a navigaci. V této sadě, určené především pro motocyklisty naleznete praktický aluminiový držák, který snadno připevníte na řídítka vaší motorky nebo kola a univerzální svorku na telefon, kterou bezpečně uzamknete na principu bajonetového zámku v držáku. Díky nastavitelnému ramínku umístíte snadno svůj telefon do vašeho zorného pole. Celý systém je také kompatibilní s SP Gadgets a GoPro uchycením. 

Doporučujeme zvážit i koupi antivibračního modulu, který pojme mnohem více vibrací od motoru než samotný držák. 

Obsah balení SP MOTO BUNDLE UNIVERSAL PHONE CLAMP:

SP UNIVERSAL PHONE CLAMP- Praktické univerzální řešení od SP pro téměř jakýkoliv telefon (pro šíře telefonu od 58 - 85 mm). Bajonetový zámek je integrován do svorek, které bezpečně drží Váš telefon. Universal Phone Clamp lze uzamknout patentovaným mechanismem twist-to-lock v jakémkoliv SP držáku. Nastavení svorek je jednoduché. Stačí vytáhnout korunku na držáku, otáčením utáhnout svorky a zatlačit korunku zpět pro zajištění telefonu. 

SP MOTO MOUNT PRO-Tento montážní prvek vyrobený z kvalitního aluminia pro letecký průmysl lze snadno připevnit na standardní řídítka motocyklu (Vyložení, pro průměry 1/4”, 1/8”, 1”, 7/8”) a díky 10 cm rotačnímu ramínku nastavíte ideální polohu zařízení. Držák tlumí otřesy až o 40 % a chrání tak váš telefon a další kompatibilní zařízení.

SP Connect
53937

Ke stažení

Manuál

Manuál

Ke stažení (949.98k)

Komentáře Všechna hodnocení

Hodnocení
star star star star star
2022-06-08
star Ověřený kupující

Lukáš

Super produk! Najeto 500 km vše drží tak, že nemáte žádné myšlenky na to, že by měl telefon upadnout. Jediný co bych uvítal je, kdyby při otočení o 90 stupnu došlo k nějakému zacvaknutí nebo něčemu co by potvrdilo správnou polohu... Jelikož se dá telefon na držáku otočit jedním směrem bez kroků o 180, 360 .... tak si nejsem jistý správnou polohou.