Registrujte se a získejte 10% slevu na svou první objednávku.

SPC+

Objevte nový SPC+ systém

SP posunulo svůj montážní systém zase o level výš. Nový tvar upevňovacího mechanismu s přidaným magnetickým kruhem je ještě pevnější a bezpečnější. Tenčí kryty umožňují bezdrátové nabíjení (vč. Magsafe), aniž by ztratily svou ochrannou funkci. Spoustu novinek čekejte i v sekci SP elektroniky a držáků.

Jeden systém pro všechno.

SPC+ je nejuniverzálnější montážní systém na trhu. Skvělý parťák na kolo, motorku, do auta, kanceláře a další aktivity. 

 Ultratenký Phone Case

Tenký, lehký, nárazuvzdorný a vysoce funkční. Nový SPC+ obal je o 40% tenčí než předchozí verze.

1s

Extra pevné držáky

Nový dynamický tvar kolejnice zajišťuje snadnou montáž a díky prohnutí jsou držáky ještě o 25% pevnější než předchozí verze. Sofistikované materiály a vysoká preciznost zpracování zajišťují stabilitu v každé situaci.  

2

MagSafe® kompatibilní

SPC+ Phone Case je nyní plně kompatibilní s MagSafe®  a podobnými nabíječkami. Konečně s SP můžete efektivně bezdrátově nabíjet a ještě k tomu využívat výhod magnetického připevnění.

3s

 Magnetický kruh

SP bajonetový zámek je nyní umístěn v magnetickém kruhu, díky kterému můžete nyní kryt připevnit k jakémukoliv magnetickému držáku. Tímto se opravdu o dost rozšiřují možnosti připevnění Vašeho telefonu. 

4s

 Perfektní kompatibilita napříč SP systémy

                     

1) Adaptéry

Všechny nové obaly na telefon (vč. univerzálních řešení) s označením SPC+ obsahují adaptér, který Vám umožní nasadit telefon i na starší verze držáků SPC. 

 

5s

 

2) Výměnné hlavy

U všech držáků, které to umožňují nyní najdete oba typy výměnných hlav, tak abyste mohli používat jak kryty SPC, tak nové SPC+.

Hlavy a adaptéry jsou samozřejmě dostupné i samostatně.

 

6s

 

 

SPC+ Phone Case je dostupný pro Apple, Samsung Galaxy a Google.

Univerzální řešení pro ostatní telefony

S našimi univerzálními řešeními se k SPC+ systému můžete připojit i s jinými modely telefonů. Na výběr je lepící Universal Interface, kapsa do každého počasí nebo svorka Universal Phone Clamp, která bude dostupná i v nabíjecí variantě.

7s