Registrujte se a získejte 10% slevu na 1. objednávku.

Wedge Case Set
 

Vrácení peněz

 

Bezpečný nákup

Wedge Case Set

1 099 Kč
S DPH

SP Wedge Case je praktická ochranná voděodolná brašna na kolo, do které pohodlně uschováte vaše brýle, peněženku, klíče, powerbanku nebo jiné osobní věci. Brašna má dvojitý zip a na vrchní straně upínací destičku s MicroRail systémem na níž můžete připevnit SP Phone Case nebo SP LED světlo.

Obsah balení:

SP WEDGE CASE

SP STEM MOUNT- Montážní prvek, který umožní bezpečné upevnění SP CONNECT produktů, ale i GoPro kompatibilních zařízení, a to přímo ve spoji mezi řídítky (představec).

SP CLAMP MOUNT- Clamp Mount můžete připevnit nejen na vaše řídítka, ale také na jakýkoliv rám od 23 do 43mm. Tento výrobek umožňuje 360° rotaci připevněného zařízení a je opět kompatibilní s SP Gadgets a GoPro produkty.

  • rychlé a bezpečné uchycení
  • integrovaný držák na telefon a světlo
  • duální zip pro snadný přístup
  • kompatibilní s SP Gadgets
  • kompatibilní s GoPro uchycením
SP Connect
53130

Ke stažení

Manuál

Ke stažení (39.23k)

Mohlo by vás také zajímat

Phone Case

Phone Case

Cena 799 Kč
star star star star star
17 Recenzí 

Komentáře Všechna hodnocení

Hodnocení
star star star star star
2021-07-19
star Ověřený kupující

Strakoš

Super věc

Hodnocení
star star star star star
2021-07-01

Naprosto super příslušenství

Sp Connect prodává jedinečné příslušenství pro cykloturisty, které nemá konkurenci. Pokud vím, nikdo jiný nenabízí možnost pevného uchycení brašny pro powerbanku a na ní uchycení mobilu. Doporučuji vždy přikoupit extra držák, ten bývá pevnější než ten v základní verzi. Využívám pro možnost nepřetržité mobilní navigace na kole. Kromě toho si zvláště cením maximálně vstřícného a fundovaného personálu. Kdykoli jsem cokoli potřeboval, vždy mi vyšli nadstandardně vstříc.

Hodnocení
star star star star star
2021-05-19
star Ověřený kupující

kapsa na drobnosti

Splńuje to k čemu je určená. Malá kapsa na drobnosti. Klíče, brýle, pár drobných na občerstvení. Pevná, drží tvar, odolá dešti. Spokojenost

Hodnocení
star star star star star
2021-02-19

Bomba!!

Super značka, super věcička. Je to funkční, vypadá to i hezky a opravdu to drží. Používám i jiné produkty stejné značky a nemohu si stěžovat. I podpora prodeje funguje skvěle. Doporučuji!!!