Registrujte se a získejte 10% slevu na 1. objednávku.

Fitness Bundle
 

Vrácení peněz

 

Bezpečný nákup

Fitness Bundle

1 649 Kč
S DPH

Pokud chcete být na příjmu, nebo používat aplikace i během sportovních aktivit, pak je SP FITNESS BUNDLE přímo pro vás.Tato sada určená pro milovníky aktivního životního stylu obsahuje pohodlný prodyšný pásek na ruku, ke kterému pouze přiložíte pouzdro SP PHONE CASE nebo SP UNIVERSAL INTERFACE a otáčením o 90° smartphone bezpečně uzamknete na ruce. Určitě oceníte také praktický SP WEATHER COVER (neobsahuje SP FITNESS BUNDLEUNIVERSAL), který ochrání váš telefon před deštěm, nečistotami a zvýší také odolnost proti nárazům. Celý systém je také kompatibilní s SP Gadgets a GoPro uchycením.

Model telefonu
Počet
Skladem

Obsah balení SP FITNESS BUNDLE:

SP PHONE CASE-Tenký obal, který svou trojvrstvou konstrukcí chrání telefon, aniž by bránil používání tlačítek a portů. Na zadní straně obalu je MicroRail držák, který zajišťuje konektivitu s ostatním příslušenstvím a také s SP GADGETS a GoPro uchycením.

SP WEATHER COVER-Kryt, který chrání Váš telefon před deštěm, prachem a bahnem, zatímco dotyková obrazovka zůstává plně funkční*. Spolu SP PHONE CASE poskytne také dostatečnou ochranu před nárazem.

* V kombinaci s Weather Cover mohou jiné chrániče obrazovky nebo rukavice omezit funkčnost dotykové obrazovky

. Kryt Weather Cover může dále ovlivňovat použití domovských tlačítek u iPhone 8, 8 Plus, 7 a 7 Plus. To lze vyřešit povolením softwarového domovského tlačítka (Assistive Touch).

RUNNING BAND-Tento komfortní pásek na ruku je vyroben z elastického neoprenu, který je opatřen bezpečnostními reflexními pruhy. Perforovaný materiál zajišťuje maximální prodyšnost a určitě oceníte malou kapsičku na klíč nebo peníze. Pás je lehký a dá se snadno přizpůsobit (22-36cm.)

SP Connect
53300

Specifické reference

ean13
4028017533003

Komentáře Všechna hodnocení

Hodnocení
star star star star star
2021-02-04

super

moc mi vyhovuje