Registrujte se a získejte 10% slevu na 1. objednávku.

Moto Bundle Universal Phone Clamp
 

Vrácení peněz

 

Bezpečný nákup

Moto Bundle Universal Phone Clamp

2 390 Kč
S DPH

Připevněte během sekundy smartphone na váš motocykl díky SP MOTO BUNDLE Universal Phone Clamp a užívejte si snadný přístup k aplikacím, playlistům a navigaci. V této sadě, určené především pro motocyklisty naleznete praktický aluminiový držák, který snadno připevníte na řídítka vaší motorky nebo kola a univerzální svorku na telefon, kterou bezpečně uzamknete na principu bajonetového zámku v držáku. Díky nastavitelnému ramínku umístíte snadno svůj telefon do vašeho zorného pole. Celý systém je také kompatibilní s SP Gadgets a GoPro uchycením. 

Doporučujeme zvážit i koupi antivibračního modulu, který pojme mnohem více vibrací od motoru než samotný držák. 

Obsah balení SP MOTO BUNDLE UNIVERSAL PHONE CLAMP:

SP UNIVERSAL PHONE CLAMP- Praktické univerzální řešení od SP pro téměř jakýkoliv telefon (pro šíře telefonu od 58 - 85 mm). Bajonetový zámek je integrován do svorek, které bezpečně drží Váš telefon. Universal Phone Clamp lze uzamknout patentovaným mechanismem twist-to-lock v jakémkoliv SP držáku. Nastavení svorek je jednoduché. Stačí vytáhnout korunku na držáku, otáčením utáhnout svorky a zatlačit korunku zpět pro zajištění telefonu. 

SP MOTO MOUNT PRO-Tento montážní prvek vyrobený z kvalitního aluminia pro letecký průmysl lze snadno připevnit na standardní řídítka motocyklu (Vyložení, pro průměry 1/4”, 1/8”, 1”, 7/8”) a díky 10 cm rotačnímu ramínku nastavíte ideální polohu zařízení. Držák tlumí otřesy až o 40 % a chrání tak váš telefon a další kompatibilní zařízení.

SP Connect
53937

Ke stažení

Manuál

Manuál

Ke stažení (949.98k)

Komentáře Všechna hodnocení

Souhrn

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzí)

Chcete-li filtrovat recenze, vyberte řádek níže.

editNapsat recenzi