Black Friday -30% sleva na vše s kódem: BFSPC30

Wedge Bundle Universal 5 v 1

Za tímto setem se skrývá více možností, než byste řekli...

Obsahuje praktickou brašnu na kolo (Wedge Case), do které můžete uložit powerbanku nebo nějaké drobnosti a na vrch upevnit telefon s nalepeným Universal Interfacem. Brašnu doporučujeme upevnit do představce pomocí přiloženého držáku (Stem Mount). V balení najdete také objímku (Clamp Mount), takže je možné i upevnění na řídítka. 

Tyto dva držáky (Stem + Clamp Mount) lze také využít pro připevnění akční kamery (GoPro rozteč) a pokud tuto rozteč zmenšíte přiloženým adaptérem, tak získáte 2 samostatné držáky přímo na telefon. 

Na brašnu můžete připevnit také SP světlo, které ale není součástí balení. 1 718 Kč
1 460 Kč Sleva 15%
1 460 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Set obsahuje

SP Wedge Case je praktická ochranná voděodolná brašna na kolo, do které pohodlně uschováte vaše brýle, peněženku, klíče, powerbanku nebo jiné osobní věci. Brašna má dvojitý zip a na vrchní straně upínací destičku s MicroRail systémem na níž můžete připevnit SP Phone Case nebo SP LED světlo.


Obsah balení:

SP WEDGE CASE

SP STEM MOUNT- Montážní prvek, který umožní bezpečné upevnění SP CONNECT produktů, ale i GoPro kompatibilních zařízení, a to přímo ve spoji mezi řídítky (představec).

SP CLAMP MOUNT- Clamp Mount můžete připevnit nejen na vaše řídítka, ale také na jakýkoliv rám od 23 do 43mm. Tento výrobek umožňuje 360° rotaci připevněného zařízení a je opět kompatibilní s SP Gadgets a GoPro produkty.

  • rychlé a bezpečné uchycení
  • integrovaný držák na telefon a světlo
  • duální zip pro snadný přístup
  • kompatibilní s SP Gadgets
  • kompatibilní s GoPro uchycením

Vstupte do světa SP Connect s praktickým SP UNIVERSAL INTERFACE. Tuto univerzální lepící destičku s MicroRail zámkovým systémem lze kdykoliv jednoduše a bezpečně přilepit na kryt nebo tělo telefonu, reproduktor, powerbanku, nebo jakékoliv jiné zařízení. Zařízení upevníte patentovaným mechanismem twist to lock k široké škále držáků a vychytávek od SP Connect. Lepidlo 3M™ VHB™ je zárukou kvality, takže si můžete být jistí, že Interface zůstane na místě. Plochu doporučujeme před aplikací důkladně odmastit. Velikost destičky je 66 x 55 mm. Tento lepící systém je kompatibilní s dalším příslušenstvím, SP Gadgets a GoPro uchycením.


  • MicroRail systém
  • Lepidlo 3M™ VHB™
  • tenký
  • nebrání používání tlačítek a portů
  • kdykoliv připraven k použití

Obsah Balení:

1x Universal Interface

1x MicroRail Adaptér

1x MicroRail samolepící uchycení

SP Microrail adaptér zmenší rozteč držáku (z GoPro rozteče na MicroRail)  a vy můžete pohodlně připevnit SP pouzdra na telefon.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře Všechna hodnocení

Souhrn

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzí)

Chcete-li filtrovat recenze, vyberte řádek níže.

editNapsat recenzi